Головна особливість Xiaomi Mi Band 4 сильно здивує всіх фанатів

tehnofan

-

25.04.2019 03:21

Виробникам електроніки з кожним роком вдається робити свою фірмову продукцію все більш затребуваною з боку покупців, а відбувається це за рахунок впровадження новітніх технологій і, крім того, за рахунок використання найновіших комплектуючих. За рахунок всього цього носяться гаджети стають швидшими, функціональними, компактними і звичайно ж красивими. Уже в 2019 році на ринок вийде «король» всіх спортивних браслетів, а виявиться таким Xiaomi Mi Band 4, появи якого багато давно чекають.

Сьогодні, 25 квітня 2019 року, була розсекречена головна особливість майбутньої новинки, причому вона сильно здивувала всіх покупців. Уже відомо, що даний трекер для любителів активного способу життя отримає трохи вигнутий 1-дюймовий OLED-екран з підвищеним запасом яскравості і з підтримкою сенсорного управління. В іншому, Xiaomi Mi Band 4 приписують підтримку магнітної зарядки, захист від води IP68, захисне скло для захисту матриця дисплея від пошкоджень, а також ремінець з надійною застібкою і перфорацією для більш надійної фіксації на руці.

Крім цього, новинка зможе порадувати всіх покупців барометричним альтиметром, призначеним для зміни набраної висоти. Втім, всі ці нововведення в спортивному браслеті нового покоління меркнуть на тлі функції ЕКГ, за рахунок якої Xiaomi Mi Band 4 зможе перевіряти роботу серця і, при необхідності, радити якомога швидше звернутися за медичною допомогою. Аналогічна можливість присутня в Apple Watch Series 4, і за більш ніж півроку присутності на ринку дані смарт-годинник встигли врятувати життя приблизно сотні людей.

Оскільки спортивний браслет від китайської корпорації виявиться в рази дешевше, він стане в сотні разів більш популярним, а значить число врятованих життів буде обчислюватися вже тисячами. Для того, щоб скористатися ЕКГ в Xiaomi Mi Band 4, потрібно лягти на горизонтальну поверхню і активувати роботу спеціальної функції. Після цього буде потрібно не рухатися протягом декількох хвилин, а потім, коли трекер завібрує, він запропонує ознайомитися з результатами діагностики серця, переглянувши їх в додатку Mi Fit для смартфонів.

Facebook Comments
ORIGINAL POST

tehnofan added by Myah Hardin

Comments

There are no comments yet.

You must log in to post a comment.

Similar news

no