Менеджер Amazon створив алгоритм, який не пускає додому кота, коли той приносить мертвих птахів

Hromadske

-

01.07.2019 21:57

You are reading a deleted news piece

This article has been deleted by Hromadske on 03.08.2019 04:05. We keep a copy of it on Undelete.news website available for everyone.

Менеджер з продукції корпорації Amazon Бен Хемм створив алгоритм, щоби не пускати свого кота додому через котячі дверцята, коли той приносить трупи впольованих птахів або щурів.

Про це повідомляє The Verge.

Хемм розповів на презентації Ignite Seattle, що втомився від того, що його кіт на ім’я Метрік приносить додому мертвих птахів або щурів — менеджер порахував, що він робить це приблизно кожну десяту ніч о 3-й годині ночі. Інколи здобич ще жива, тому Хемм повинен самотужки вбити її. Одного разу кіт прийшов зі здобиччю, коли хазяїн займався сексом.

Чоловік зазначив, що сильно тривожиться за свого кота, тому не може залишати його на всю ніч на вулиці, а тримати його вдома він не хоче, бо Метрік «має талант ходити в туалет на вулиці».

У підсумку Хемм вирішив створити алгоритм, який закриватиме котячі дверцята, коли Метрік приходить зі здобиччю. Він купив камеру з підтримкою штучного інтелекту та встановив її над дверцятами, а також використав систему блокування цього входу.

Менеджер зробив 23 тисячі знімків свого кота і самотужки розділив їх на чотири категорії для навчання нейромережі: кота немає, кіт не підходить до дверцят, кіт підходить, кіт зі здобиччю.

За допомогою цього Хемм створив алгоритм, який активує систему блокування дверцят, коли кіт приносить мертвого птаха або щура. Система не пускає Метріка у дім 15 хвилин, також вона надсилає його хазяїну фото та відправляє пожертву екологічній організації Національна Одубонська спільнота, яка займається охороною птахів.

Як розповів Хемм, за понад місяць система вже 5 разів не пустила в будинок кота зі здобиччю, проте одного разу система помилково залишила його на вулиці, коли він нікого не вполював.

Менеджер Amazon хоче вдосконалити свій алгоритм за допомогою даних інших котів, щоби він міг допомогти людям, які мають подібні проблеми зі своїми домашніми тваринами.

Раніше повідомлялось, що американські інженери навчили роботів імпровізувати.

ORIGINAL POST

Hromadske added by Celyn Grimes

Comments

There are no comments yet.

You must log in to post a comment.

Similar news

no