ОБСЄ виявила на окупованому Донбасі російську станцію наземної розвідки

24tv

-

04.05.2019 01:51

На околиці Первомайська зафіксовано російську пересувну станцію наземної розвідки ПСНР-8 "Кредо-М1". Цю станцію вже втретє зафіксували на окупованій території Донецької області.

У звіті СММ ОБСЄ від 3 травня зазначається, що станцію наземної розвідки зафіксував безпілотник 2 травня 2019 року.

Читайте також: Українські військові отримають нову потужну зброю: фото

Як повідомила міжнародна спільнота InformNapalm, станцію на території Донбасу помічали раніше. Так, влітку 2015 року її виявили в арсеналі бомбардування "Хан", у жовтні 2016 року – на озброєнні бандформування "ДРГ Патріот", яке комплектується російськими найманцями та кадровими військовослужбовцями РФ.


Проросійські бойовики використовують станцію "Кредо-М1"

Потім станцію виявили у жовтні 2016 року в окупованій Оленівці.

"Кредо-М1" також двічі фіксували на окупованій території Луганської області. Там її використовували артилерійські підрозділи російських окупаційних військ в 2015 році. Документи, які проаналізували волонтери спільноти вказують на те, хто, коли і в якій кількості комплектував підрозділи окупаційних військ і проросійських бойовиків озброєнням цього зразка.

У березні 2016 року були знайдені докази, що російська станція ПСНР-8 є на озброєнні так званої "10-ї артилерійської бригади ЛНР".

Станцію прийняли на озброєння ЗС РФ у 2002 році. Вона дозволяє автоматично виявляти і встановлювати координати рухомих наземних, повітряних і надводних цілей та корегувати вогонь своєї артилерії.

ORIGINAL POST

24tv politika added by Cleo Farrington

Comments

There are no comments yet.

You must log in to post a comment.

Similar news

no