Штучне м'ясо тепер і в McDonald’s: нові бургери з'являться спочатку в Канаді

mind

-

27.09.2019 19:04

Котлета, виготовлена на основі рослинного білка, стрімко завойовує популярність

Мережа ресторанів McDonald's починає тестові продажі бургера з котлетою з «м'яса» на рослинній основі від американського стартапу Beyond Meat. Вже з 30 вересня відвідувачі 28 канадських ресторанів мережі зможуть спробувати новий бургер з рослинною котлетою, передає HighTech Plus з посиланням на Business Insider.

McDonald's назвала новинку PLT – це абревіатура англійських слів «рослина», «салат» і «помідор». Котлета не містить ні штучних барвників, ні ароматизаторів.

Поки що йдеться про локальний експеримент. Рослинні бургери можна буде спробувати в 28 закладах мережі в канадській провінції Онтаріо.

Beyond Meat базується в Лос-Анджелесі. Компанія виробляє аналоги м'яса з рослинних інгредієнтів, наприклад ізоляту горохового білка і кокосової олії. У травні стартап провів IPO, серед його інвесторів – Білл Гейтс, Леонардо Ді Капріо, співзасновник Twitter Біз Стоун.

Співпраця буде вигідною і для Beyond Meat. Згідно з розрахунками, якщо рослинні аналоги складуть хоча б 1% від всіх продажів бургерів ц McDonald's, виробник отримає додаткові $48 млн. При частці в 6% ця цифра зросте до $285 млн.

Акції Beyond Meat вже злетіли на тлі новин про рослинні бургери в McDonald's.

Нагадаємо, головний конкурент McDonald's, компанія Burger King, почала продавати штучні бургери від Impossible Foods ще на початку цього року. Зараз Impossible Whoppers можна спробувати на всій території США.

Тим часом, нагадаємо, Impossible Foods уже працює над створенням штучної риби.

ORIGINAL POST

mind added by Eesha Webb

Comments

There are no comments yet.

You must log in to post a comment.

Similar news

no