Спортивний браслет Xiaomi Mi Band 4 готовий дивувати фанатів

tehnofan

-

08.05.2019 23:48

Китайські бренди з кожним роком створюють все більш цікаві для широкого кола покупців електронні пристрої, а а ось вже як близько п’яти років вони пробують свої сили на ринку переносної електроніки. Уже в нинішньому році один з найвідоміших китайських виробників різних гаджетів випустить на ринок довгоочікувану багатьма новинку, а виявиться такою Xiaomi Mi Band 4, тобто спортивний браслет. Якщо раніше пристрою такого типу, по суті, були марними, то тепер багато людей вже не можуть уявити собі без них своє життя.

Все це стало можливим завдяки тому, що в фітнес-трекерах з’явився дисплей, здатний показувати різні відомості. За рахунок цього багато тепер купують собі, а потім використовують спортивні браслети в якості годинників, а ще, якщо вони підключені до смартфону по Bluetooth, трекери здатні вібрувати під час вхідного дзвінка, що дозволить не пропустити важливий виклик в галасливій обстановці або тоді, коли телефон знаходиться в беззвучному режимі. Новинка в особі Xiaomi Mi Band 4 вийде вже в червні нинішнього року.

Перший час купити даний трекер, як і завжди, можна буде лише в Китаї, але вже через кілька місяців він з’явиться на міжнародному ринку, а це означає, що купити Xiaomi Mi Band 4 зможуть жителі України, а також, крім того, безлічі інших регіонів. Як і очікувалося, після опублікованих відомством NCC фотографій майбутньої новинки вона повалила всіх у шок, так як збулася головна мрія багатьох людей – браслет нового покоління, вперше за всю історію таких пристроїв від даного виробника, оснащений кольоровим дисплеєм.

Цей самий дисплей виготовлений за технологією OLED, підтримуючи при цьому сенсорне керування. Відомо, що в порівнянні з таким в Mi Band 3, де використовується монохромна чорно-біла матриця, розширення стало більше, а також зросла яскравість, що дозволило домогтися гарної читаності інформації з екрану Xiaomi Mi Band 4, коли поряд є потужного джерела освітлення, яким днем звичайно ж виступає сонце. Залишилося тільки дочекатися появи даного трекера на ринку, щоб його купити і оцінити.

Facebook Comments
ORIGINAL POST

tehnofan added by Myah Hardin

Comments

There are no comments yet.

You must log in to post a comment.

Similar news

no