Цукерберг: Росія та Іран збираються втручатися у вибори 2020 року

mind

-

22.10.2019 08:39

Facebook виявив низку хитро організованих кампаній із Росії та Ірану

Facebook заблокувала кілька компаній з Росії та Ірану, створених спеціально з метою втручання у вибори в усьому світі. Про це розповів в інтерв’ю NBC News генеральний директор соцмережі Марк Цукерберг.

У понеділок Facebook оприлюднила нові плани по боротьбі з втручанням у вибори 2020 року. Соцмережа чітко маркуватиме новини, що надходять із державних ЗМІ, і забезпечить більшу прозорість походження сторінок Facebook.

«Ми бачимо, як розвивається їх (Росії та Ірану. – Mind) тактика, – заявив Цукерберг в інтерв'ю. – Ми виявили низку хитро спланованих кампаній, вони дуже складні. Це сигналізує про те, що ці держави мають намір взяти активну участь у майбутніх виборах».

Цукерберг додав, що Китай також намагався втручатися в вибори в різних країнах, але Facebook зміг зупинити таку діяльність.

За словами Цукерберга, Facebook зіграв певну роль у протидії сторонньому втручанню під час виборів по всьому світу, починаючи з 2016 року – у Франції, Німеччині, у цілому по ЄС, в Індії, Мексиці, Бразилії тощо.

Він попередив про те, що системи захисту соцмережі «набагато більш просунуті, ніж у минулому».

Нагадаємо, за інформацією ЗМІ, західні спецслужби виявили секретний підрозділ, який працює на дестабілізацію Європи.

ORIGINAL POST

mind added by Eesha Webb

Comments

There are no comments yet.

You must log in to post a comment.

Similar news

no