Упродовж останніх вихідних працівники Львівської митниці ДФС вилучили майже дві тонни товарів

vezha

-

18.06.2019 15:27

Вартість предметів митних правопорушень понад 200 тис. грн

Про це повідомляє ГУ ДФС у Львівській області.

Промислові товари, продукти харчування та сигарети – найбільш поширені предмети митних правопорушень.
Упродовж останніх вихідних з 15 по 17 червня 2019 року працівники Львівської митниці ДФС склали 50 протоколів про порушення митних правил, де предметами правопорушень були товари. Вартість вилучених предметів – майже 200 тис. грн.

Найбільше правопорушень зафіксовано під час ввезенням товарів на митну територію України. В основному громадяни намагались порушували порядок проходження митного контролю в зонах спрощеного митного контролю. Тобто
переміщували «зеленим коридором» товари, переміщення яких обмежено законодавством України, або товари в обсягах, що перевищують неоподатковувану норму переміщення через митний кордон України. Серед вилученого: автозапчастини, твердопаливні котли, холодильники, побутова хімія, косметика, а також одяг та взуття. З продуктів харчування вилучали сири та сосиски.

Під час митного контролю на виїзд з України зафіксовано спробу незаконного переміщення сигарет. Затримано транспортний засіб, в якому було обладнано сховок для приховування предметів правопорушення.

ORIGINAL POST

vezha added by Carla Beaumont

Comments

There are no comments yet.

You must log in to post a comment.

Similar news

no