Xiaomi Mi Band 4 здивує своїми можливостями всіх фанатів

tehnofan

-

31.03.2019 00:00

Попит на переносну електроніку, тобто на фітнес-браслети, зростає з кожним днем, а за 2018 рік серед жителів України він зріс в цілих три рази, і це далеко не межа. Як вважають експерти, поява на ринку в нинішньому році нових моделей спортивних браслетів призведе до того, що вони стануть ще більш затребуваними серед всіх покупців, і у цього є цілком собі реальні причини. Уже в другій половині 2019 року відбудеться анонс і старт продажів такого електронного гаджета, як Xiaomi Mi Band 4.

Сьогодні, 31 березня 2019 року, стало відомо про те, що його головна особливість повалила всіх у шок, а щоб її реалізувати компанія-виробник в особі Xiaomi співпрацює з лідируючими медичними установами. Робиться це задля того, щоб фітнес-браслет нового покоління, який вийде на ринок вже через кілька місяців, міг робити ЕКГ. В даний час запропонувати таку можливість користувачам можуть лише смарт-годинник Apple Watch Series 4, але жителям України подібна можливість все ще недоступна.

Цілком собі очевидно, що можливість робити ЕКГ з високим ступенем точності стане візитною карткою Xiaomi Mi Band 4 на ринку спортивних браслетів. За більш ніж півроку присутності такої можливості в Apple Watch Series 4, подібна можливість врятувала життя кільком десяткам осіб по всьому світу, а оскільки новий фітнес-браслет виявиться популярнішим в сотні разів, число врятованих життів може почати обчислюватися тисячами або навіть десятками тисяч.

Процедура ЕКГ дозволяє виявити в роботі серця різні порушення, а за їх розшифровку в Xiaomi Mi Band 4 відповідати буде спеціальний ІІ, створений сумісно з провідними лікарями, яких компанія-виробник браслета привернула для того, щоб забезпечити ідеальну роботу даної можливості. Не виключено, що перший час можливість робити ЕКГ буде доступна тільки жителям Китаю, але з часом доступ до такої особливості абсолютно точно отримають жителі України, Європи та інших країн світу.

Facebook Comments
ORIGINAL POST

tehnofan added by Myah Hardin

Comments

There are no comments yet.

You must log in to post a comment.

Similar news

no