Як на Windows зменшити яскравість екрана нижче мінімального рівня

techtoday

-

05.08.2019 11:00

You are reading a deleted news piece

This article has been deleted by techtoday on 29.09.2019 12:20. We keep a copy of it on Undelete.news website available for everyone.

Деякі ноутбуки та планшети на Windows мають зависокий рівень мінімальної яскравості. Удень це може бути непомітно, але в повній темряві працювати з таким рівнем підсвічування некомфортно. Невеликий додаток дозволить зменшити яскравість екрана нижче мінімальної.

Утиліта DimScreen є безкоштовною і підходить для будь-якого пристрою на базі Windows, з ноутбуками, планшетами та стаціонарними ПК включно. Таку універсальність вона має завдяки тому, що не використовує якихось системних хаків, а для зменшення яскравості екрана накладає фільтр. Чим менша прозорість фільтра, тим менша яскравість зображення на екрані.

DimScreen додає свою іконку в системному треї Windows (поруч з годинником справа внизу). З його допомогою необхідно вибрати рівень затемнення. Значення 0% означає повну яскравість, значення 100% – максимально темний екран. Значення можна змінювати з кроком 10%, а зміни відразу застосовуються на дисплеї.

Оскільки DimScreen працює через накладання фільтра, вона має кілька обмежень. По-перше, фізичний рівень яскравості залишається незмінним, тому час автономної роботи у випадку планшета чи ноутбука не збільшиться. По-друге, скриншоти при активному DimScreen зніматимуться разом із фільтром. По-третє, фільтр яскравості не діє на курсор миші.

Гаджет для експериментів надано магазином MOYO

ORIGINAL POST

techtoday added by Jaden Lucero

Comments

There are no comments yet.

You must log in to post a comment.

Similar news

no