Зеленський: На зустрічі «нормандської четвірки» хочемо обговорити обмін полоненими і розведення військ на Донбасі

Hromadske

-

16.09.2019 11:07

You are reading a deleted news piece

This article has been deleted by Hromadske on 21.10.2019 13:55. We keep a copy of it on Undelete.news website available for everyone.

На зустрічі країн «нормандської четвірки» Україна хоче вирішити питання про звільнення усіх політв’язнів та визначити терміни розведення сил на Донбасі.

Про це заявив президент Володимир Зеленський на брифінгу після зустрічі з президенткою Словаччини.

«Там (на зустрічі в «нормандському форматі » — ред) головні кроки — рішення ... питання остаточного обміну всіх наших полонених, всіх на всіх. Друге питання — остаточне рішення чітких термінів розведення військ — Золоте, Петровське, потім чіткі терміни, коли ми розводимо війська вздовж всього контактної лінії», — сказав він.

Крім того, за словами президента, виведення окупаційних військ необхідно реалізувати до проведення місцевих виборів на тимчасово окупованій території.

«Якщо ми обговорюємо місцеві вибори на тимчасово окупованій території, ми повинні розуміти, що чіткі терміни виведення всіх військ зі тимчасово окупованій території повинні бути до виборів», — додав Зеленський.

У складі «нормандської четвірки» чотири країни: Україна, Німеччина, Франція та Росія. Зустрічі покликані вирішити збройний конфлікт на Донбасі.

ORIGINAL POST

Hromadske added by Celyn Grimes

Comments

There are no comments yet.

You must log in to post a comment.

Similar news

no