Голова МВФ провела розмову з Порошенком: про що говорили та домовлялися

24tv

-

03.05.2019 23:50

Президент Петро Порошенко провів телефонну розмову з директором-розпорядником Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард. Вони обговорили фінансову ситуацію в Україні та необхідність подальших реформ. Лагард вказала на макрофінансову стабільність й успішне функціонування банківської системи країни.

Україні ще багато потрібно буде зробити для перетворення на сучасну ринкову економіку, і Міжнародний валютний фонд готовий і надалі підтримувати країну в цих зусиллях. Про це повідомило видання УНІАН.

Читайте також: Скасування націоналізації "Приватбанку": з'явилась різка реакція МВФ

"Українська економіка здатна залучити більше інвестицій, необхідних для досягнення високого і стійкого зростання. Фонд готовий і надалі підтримувати Україну в цих зусиллях", – розповіла голова МВФ Крістін Лагард.


Крістін Лагард та Петро Порошенко

Зазначається, що Лагард подякувала Порошенку за тісну співпрацю і наголосила на необхідності зберегти прогрес, який вдалося досягнути у просуванні ключових реформ. Особливо для забезпечення незалежності центрального банку і підтримки стабільності банківської системи.

Хто така Крістін Лагард?Директор-розпорядник Міжнародного Валютного Фонду. Після закінчення першого п'ятирічного терміну вона була призначена на другий термін у липні 2016 року. Лагард є першою жінкою-головою МВФ, а також була першою жінкою-міністром фінансів серед країн Великої вісімки.

Крістін Лагард – громадянка Франції, в минулому міністр фінансів Франції з червня 2007 року по липень 2011 року; вона також обіймала посаду державного міністра зовнішньої торгівлі Франції протягом двох років.

ОРИГИНАЛЬНЫЙ ПОСТ

24tv politika добавил(а) Cleo Farrington

Комментарии

Пока нет комментариев.

Вы должны войти, чтобы оставить комментарий.

Похожие новости

no