Конгресмени США їдуть у Швейцарію для обговорення проекту Libra від Facebook

mind

-

19.08.2019 14:02

Вы читаете удаленную новость

Эта статья была удалена mind 02.09.2019 14:50. Мы храним копию этой новости на сайте Undelete.news доступной для всех.

Цукерберг витратить «стільки часу, скільки буде потрібно», щоб схилити регуляторів на свій бік

Делегація Палати представників США збирається відвідати Швейцарію, де зустрінеться з місцевими регуляторами для обговорення цифрової валюти Libra, розробкою якої займається найбільша у світі соціальна мережа Facebook. Про це пише ForkLog з посиланням на місцеве видання NZZ am Sonntag.

Як зазначається, представники Комітету з фінансових послуг планують зустрітися зі спеціальним уповноваженим Федерального управління у справах захисту даних та інформації Швейцарії (FDPIC) Адріаном Лобзігером.

Американські законодавці мають на меті прояснити деякі регуляторні питання навколо Libra.

Делегацію з шести чоловік очолить голова Комітету з фінансових послуг Палати представників США Максін Уотерс, яка свого часу вимагала зупинити розробку Libra до тих пір, поки не стануть повністю зрозумілі всі ризики цього проекту.

Раніше деякі представники Комітету висловлювали стурбованість тим фактом, що Libra Association зареєстрована в Швейцарії.

Нагадаємо, наприкінці липня в Facebook заявили, що запуск проекту цифрової валюти Libra може бути скасований через значний тиску з боку регуляторів. При цьому глава компанії Марк Цукерберг наполягає, що соцмережа не відмовляється від цих планів і витратить «стільки часу, скільки буде потрібно», щоб схилити регуляторів на свій бік.

Facebook в червні оприлюднила план випуску нової криптовалюти, яка, як сподівається компанія, зможе вийти на міжнародній рівень і скласти конкуренцію долару США.

Криптовалюта, що отримала назву Libra, буде випущена в наступному році. Вона буде належати до категорії «стейблкойн» (stablecoin – загальна назва криптовалют, які забезпечені національними валютами й активами). Facebook має на меті уникнути істотних коливань вартості Libra, щоб її можна було використовувати для щоденних транзакцій.

Щоб отримати схвалення регулятора, Facebook створила організацію Libra Association, яка буде приймати рішення щодо криптовалюти. До складу організації входять як мінімум 27 інших компаній, в тому числі Visa, Uber Technologies і PayPal Holdings.

Нагадаємо, Facebook звернулася за допомогою до лобістських фірм, щоб добитися запуску Libra.

ОРИГИНАЛЬНЫЙ ПОСТ

mind добавил(а) Eesha Webb

Комментарии

Пока нет комментариев.

Вы должны войти, чтобы оставить комментарий.

Похожие новости

no