Мінюст призначив керівника Антирейдерської комісії

mind

-

25.10.2019 11:28

Вы читаете удаленную новость

Эта статья была удалена mind 10.11.2019 16:50. Мы храним копию этой новости на сайте Undelete.news доступной для всех.

У Мінюсті обіцяють створити «гарячу лінію» для спілкування зі скаржниками, а та ухвалювати законні рішення попри можливий тиск

Міністерство юстиції призначило першого заступника міністра юстиції  Євгена Горовеця головою комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації. Про це повідомив Міністр юстиції України Денис Малюська, передає прес-служба Міністерства юстиції.

За словами міністра, крім оновлення складу Антирейдерської комісії, наразі відбувається формування Експертного офісу з питань державної реєстрації.

«Цей Експертний офіс прийде на зміну Комісії. Він не просто розглядатиме матеріали скарг та готуватиме висновки по них, а робитиме узагальнення проблематики в сфері державної реєстрації та одразу формуватиме пропозиції змін до законодавства і удосконалення програмного забезпечення державних реєстрів. Тобто матимемо так званий «єдиний цикл», – зазначив Малюська.

При тому заступник міністра юстиції з питань державної реєстрації Ольга Оніщук підкреслила, що відтепер принципами роботи Комісії будуть діалог, прозорість та законність. Засідання комісії відбуватимуться у форматі круглого столу, буде створена гаряча лінія для спілкування зі скаржниками, а рішення будуть базуватися на букві закону, незважаючи на можливий тиск з боку ЗМІ та політиків.

«Також ми припиняємо розглядати корпоративні спори та скасовувати реєстрацію прав, які виникли на підставі правочинів, що не визнані судом недійсними, та починаємо складати професійні розширені висновки, у яких (навіть якщо законодавство зобов’язує винести відмову у розгляді скарги) закладаємо в мотивувальній частині аналіз порушень проведених реєстраційних дій, що допоможе людям виграти в подальшому судові процеси», – додала Оніщук.

Раніше Mind писав, що за словами міністра Кабінету Міністрів Дубілета, відкриті дані про юридичних осіб публікуватимуться щодня та з'явиться можливість подавати скарги до Антирейдерської комісії в електронній формі

Нагадаємо: президент України Володимир Зеленський у липні підписав указ «Про заходи щодо протидії рейдерству».

Детальніше про механізми рейдерства та шляхи їх подолання читайте у матеріалі Mind «Рейдер на порозі: якими є сучасні методи експропріації власності «.

ОРИГИНАЛЬНЫЙ ПОСТ

mind добавил(а) Eesha Webb

Комментарии

Пока нет комментариев.

Вы должны войти, чтобы оставить комментарий.

Похожие новости

no