Moody`s погіршило прогноз для банківської системи України

finbalance

-

04.07.2019 17:00

Агентство Moody`s змінило прогноз банківської системи України на "стабільний" з "позитивного", вказавши на ризики, пов`язані з ростом споживчого кредитування, пише “БізнесЦензор” з посиланням на Reuters.

"Швидке зростання споживчих кредитів створить ризики для якості активів в довгостроковій перспективі", - сказав аналітик Лев Дорф.

За оцінками Moody`s, питома вага проблемних кредитів в банківській системі України знизиться до 54% ​​до кінця 2020 року з 69% в кінці 2018 року завдяки активізації кредитування та списання старих кредитних боргів.

Незважаючи на те, що Moody`s не чекає дефолтів по споживчих кредитах в найближчі рік-півтора на тлі збільшення доходів домогосподарств, агентство попереджає, що подальше швидке зростання цього виду кредитування може негативно вплинути на якість банківських активів при сповільненні темпи економічного зростання.

У повідомленні Moody`s йдеться, що стабільність української економіки і фінансової системи буде залежати від здатності Києва продовжити співпрацю з МВФ.
 

ОРИГИНАЛЬНЫЙ ПОСТ

finbalance добавил(а) Rudy Dawson

Комментарии

Пока нет комментариев.

Вы должны войти, чтобы оставить комментарий.

Похожие новости

no