Справа "Роттердам+": апеляційний суд відмовив в арешті Ревенка

Unn

-

28.08.2019 14:16

Вы читаете удаленную новость

Эта статья была удалена Unn 09.11.2019 01:15. Мы храним копию этой новости на сайте Undelete.news доступной для всех.

КИЇВ. 28 серпня. УНН. Апеляційний суд відмовив у скасуванні рішення суду першої інстанції, яким було відмовлено у взятті під варту Тараса Ревенка, який обіймав посаду начальника відділу Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє УНН.

Апеляцію подали представники Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, а також захист Ревенка. Сторона обвинувачення наполягала на взятті Ревенка під варту. Натомість захист клопотав про скасування рішення про застосування запобіжного заходу у вигляді застави.

Нагадаємо, раніше Солом’янський райсуд Києва відпустив Ревенка під заставу у розмірі 1,9 млн грн. Прокуратура клопотала про взяття під варту з можливістю внесення застави у розмірі 5 млн грн.

Апеляційний суд залишив у силі рішення суду першої інстанції про заставу у розмірі 1,9 млн грн, таким чином відмовивши у задоволенні скарг обох сторін. Однак суд визнав обґрунтованість висунутих прокуратурою підозр та наявність процесуальних ризиків.

Як повідомляв УНН, за даними САП, 8 серпня було повідомлено про підозру 6 особам, серед яких колишні голова та член НКРЕКП, зловживання яких завдали понад 18 млрд 868 млн гривень збитків.

ОРИГИНАЛЬНЫЙ ПОСТ

unn politics добавил(а) Vera Perry

Комментарии

Пока нет комментариев.

Вы должны войти, чтобы оставить комментарий.

Похожие новости

no