Суд щодо головреда «РИА Новости Украина» Вишинського перенесли на 2 тижні

Hromadske

-

03.07.2019 16:55

Суд переніс засідання у справі головного редактора «РИА Новости Украина» Кирила Вишинського, підозрюваного у держзраді, на 15 липня.

Про це повідомляє кореспондент Громадського із зали Подільського суду.

Суд дав прокурорам ще 12 днів на ознайомлення зі справою. Очікувалось, що захист журналіста подасть клопотання про зміну запобіжного заходу, але поки Вишинський залишатиметься від вартою.

Нагадаємо:

• Кирила Вишинського затримали у Києві 15 травня 2018-го після обшуків в офісі «РИА Новости Украина», а 17 травня Вишинського взяли під варту на два місяці без права внесення застави. Його підозрюють у державній зраді. За даними СБУ, Вишинський працював на країну-агресора у межах гібридної інформаційної війни проти України.• Згодом Вишинському повідомили нову підозру — в незаконному поводженні зі зброєю.• 1 червня 2018 року головред «РИА Новости» заявив про відмову від українського громадянства. Путін зі свого боку назвав «безпрецедентною» ситуацію із затриманням Вишинського.• 14 березня 2019 року його етапували з Херсона до Києва.• Зазначимо, що Вишинський є у списку 36 осіб, яких Україна готова передати Росії в обмін на 23 заручників Кремля.

ОРИГИНАЛЬНЫЙ ПОСТ

Hromadske добавил(а) Celyn Grimes

Комментарии

Пока нет комментариев.

Вы должны войти, чтобы оставить комментарий.

Похожие новости

no